İstanbul Tiflis Nakliye

istanbul tiflis nakliye

İstanbul Tiflis Nakliye

YLC Lojistik olarak nakliye hizmetini birçok farklı ilden ve farklı ülkelere vermekteyiz. Fakat yoğunluk daha çok İstanbul ve çevre illerinde üretimin olduğu illerde olmaktadır. Gürcistan ile sıkı bir ticari ilişkinin olması sayesinde de İstanbul Tiflis nakliye hizmeti oldukça yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bu talebi karşılanması noktasında ise öncülük eden bir firmayız.

YLC Lojistik, İstanbul merkezli bir firmadır ve deposu da İstanbul’da yer almaktadır. Gümrük Müdürlüğü’ne olan yakınlık sayesinde de birçok süreç hızlı ve pratik bir şekilde işletilmektedir. Farklı illerden alınan yükler de İstanbul’da yer alan depolara getirilerek buralardan yüklemesi yapılmaktadır. İstanbul Tiflis nakliye hizmeti için farklı taşımacılık türleri kullanılabiliyor olsa da neredeyse tamamı karayolu ile taşınmaktadır ve müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul Tiflis Nakliye Hizmeti

Bu hizmet için çoğunlukla karayolu tercihi yapılmaktadır. İki şehir arasında mesafenin yakın olmasına ek olarak karayolu ulaşım şartlarının uygun olması tercih edilme sebeplerinin en öne çıkanlarıdır. Karayolu taşımacılığı ile maliyetlerin düşmesi de bunlara dâhil edilebilmektedir.

İstanbul ile Tiflis arasında yük taşımacılığı için YLC Lojistik bünyesinde yer alan araçlar kullanılmaktadır. Farklı araç tiplerine sahip olmamız sayesinde her türlü yüke uygun bir araç bulmak mümkündür. Ayrıca karayolu taşımacılığında kullanılabilen parsiyel taşımacılık da tercih edilerek maliyetin daha da düşürülmesi mümkündür.

İstanbul Tiflis Nakliye Avantajları

YLC Lojistik olarak Türkiye’den birçok farklı ülkeye ve şehirlerine taşımacılık hizmeti sunmaktayız. İstanbul ve Tiflis arasında yapılan nakliye hizmeti de bunlardan birisidir. Sektörün öncü firmalarından olmamızı sağlayan birçok avantaj, İstanbul Tiflis nakliye hizmetimizde de ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Tiflis nakliye hizmeti için tercih edilecek taşımacılık türüne göre parsiyel taşımacılık seçeneği de mevcuttur. Çoğunlukla karayolu tercihi yapıldığından dolayı haftalık olarak düzenli bir şekilde Tiflis’e nakliye hizmeti sunulmaktadır. Yaklaşık olarak haftalık 4-5 gün yüklerinizi tam dolum veya parsiyel taşımacılık seçeneğiyle gönderebilirsiniz. YLC Lojistik olarak sağladığımız bu hizmet sayesinde de hem vakit kaybı yaşanmamaktadır hem de maliyet ciddi derecede düşmektedir. Gürcistan karayolu taşımacılığında komple yük ihtiyaçlarınızı da kendi öz malvarlığımız tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Tiflis’e yük gönderimi yapacak müşterilerin farklı tiplerdeki yükleri için çok sayıda araç tipimiz mevcuttur. Bu sayede istenilen araç tipi seçilerek gönderim sağlanır ve yüklerin zarar görmesi engellenir. Ayrıca gümrükleme işlemi için Gümrük Müdürlüğü’ne yakın yerde olmamız da müşterilerimize ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

İstanbul ile Tiflis arasında taşımacılık hizmeti kapıdan kapıya hizmetini de kapsamaktadır. Müşterinin yükleri, Türkiye’nin her ilinden alınarak gönderimi yapılmaktadır. Taşıması yapılan yüklerin alıcının adresine kadar gönderimi sayesinde de hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca sürecin uzamaması ve yükün tekrar boşaltılıp yüklenmemesi de düzenleme işlemini azaltır. Bu sayede yükün zarar görmesi de engellenebilmektedir. Uzman kişilerden oluşan profesyonel ekipler tarafından da tüm süreç planlanarak aksamaların olması engellenir.

İstanbul Tiflis nakliye hizmeti için diğer hizmetlerimizde olduğu gibi uzman kişiler görev almaktadır. Bu sayede yüklerin yüklenmesi adımından araçların gideceği rotaya kadar her detay profesyonelce planlanmaktadır. Rotanın belirlenmesi işleminde hava ve yol koşullarına dikkat edilmektedir ve olası bir aksama durumunun önüne önceden geçilebilmektedir.

istanbul tiflis nakliye

Destek ve Sigortalama

YLC Lojistik olarak müşterilerimizin memnuniyetine yönelik birçok hizmetimiz de mevcuttur. Öncelik olarak akıllardaki tüm soruların ortadan kaldırılması ve teknik destek de alabilmeleri için her an ulaşabilecekleri bir destek ekibimiz mevcuttur. Tamamen uzman kişilerden oluşan bu ekip sayesinde de sürece yönelik her detaya dair sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

İstanbul Tiflis taşımacılık hizmeti satın alan müşterilerimiz ise tüm süreci şeffaf bir şekilde takip edebilmektedir. Bu hizmet sayesinde müşterilere, yüklerinin durumunu görebilecekleri bir ara yüz sağlanmaktadır. Ayrıca müşteriler destek ekibinden de bu konularda bilgi ve geri dönüşler alabilmektedir. Ayrıca tüm süreç boyunca yükün durumunda yaşanan bir değişim, müşteriye anında bilgilendirme olarak iletilmektedir. Bu sayede müşteri ve alıcı için şeffaf bir hizmet sunulmaktadır.

YLC Lojistik ile taşımacılık hizmeti için sigortalama seçeneği de mevcuttur. Anlaşmalı olunan sigorta kuruluşları ile sizin yerinize gerekli tüm işlemler yapılarak sigorta talimatı verilebilmektedir. Bu sayede herhangi bir olumsuzluğa karşı güvence sağlanarak, mağduriyetlerin önüne geçilmektedir.

Tiflis Nakliye Fiyatları

İstanbul’dan haftanın 4 günü Tiflis’e firmamıza ait tırlarımız parsiyel yüklerinizi taşıyor. Tiflis’ e gidecek yükleriniz için fiyatları belirlemede desi ya da tonaja göre fiyatlar değişmektedir. Desi ya da ton olarak hangisi daha yüksek değere sahipse bu değeri fiyatlandırmada baz almaktayız. Bunun nedeni ise örneğin” pamuğun kg değeri düşük olmasına rağmen kapladığı alan çok büyük olmaktadır. Bir tırın yol maliyetlerini düşündüğümüzde tonaj hesabı ile bu yükün Tiflis’ e ulaştırılması maalesef maliyeti karşılamamaktadır.” Bundan dolayı göndereceğiniz kargolarda büyük değeri baz almaktayız. Tiflis nakliye fiyatlarımız 100 dolardan başlayıp, yük tonajı ya da desi boyutuna göre değişmektedir.

Desi Nasıl Hesaplanır?

Desi paketlenmiş bir yükün cm cinsinden en, boy ve yüksekliğin birbiriyle çarpılması ile bulunan değerin 3000 e bölünmesidir. Örneğin 100cm yükseklik, 60cm genişlik, 210cm uzunluğu olan bir yük 100x60x210=1260000/3000 = 420 desidir.

tiflis desi hesaplama

Konteyner Taşımacılığı

Konteyner taşımacılığı, özellikle uluslararası taşımacılık hizmetinde tercih edilen bir taşımacılık türüdür. Dünya üzerinde yüklerin çeşitlenmesi ve taşımacılık taleplerinin gitgide artması sebebiyle konteyner taşımacılığına da ilgi aynı oranda artmaktadır. Konteyner taşımacılığı ile yük taşınması, çok eskilerden beri yapılmaktadır. İlk olarak 1795 yılında İngiltere’de kullanıldığı bilinmektedir. O günden itibaren demiryolu ve denizyolunda kullanılmaya başlanan konteyner taşımacılığı, günümüze [...]
Hizmet Ülkeleri

Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık, YLC Lojistik tarafından sunulan yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir hizmettir. Karayolu, denizyolu, havayolu ve demir yolu gibi taşımacılık türleri ile uyumlu bir şekilde çalışabilir. Bu sebeple oldukça yoğun bir şekilde talep edilmektedir. YLC Lojistik, komple taşımacılığın tüm süreçlerinde profesyonel ekiplerle hizmet vermektedir. Son teknoloji cihazlarla sağlanan destekler, alınan hizmetin kalitesini yükseltirken müşteri memnuniyeti [...]
Hizmet Ülkeleri

Uluslarası Nakliye

Uluslararası nakliye, ithalat ve ihracatın isteklerine cevap verilmesi noktasında oldukça önemlidir. Bu sebeple her ülke için kritik öneme sahiptir ve gelişmiş bir taşımacılık hizmeti ülkelerin yararına bir durumdur. YLC Lojistik ağırlıklı olarak Gürcistan, Azerbaycan ve Rusya ile uluslararası nakliyeler yapmaktadır. Tüm Avrupa ülkelerine de taşıma olanağı sunan YLC Lojistik, sektörün lider firmaları arasına adını yazdırmıştır. [...]
Hizmet Ülkeleri

Kırgızistan Nakliye

YLC Lojistik, Kırgızistan nakliye hizmeti dahil bir çok farklı ülkeye nakliye hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde yer alan uzman kişilerle beraber sağlanan nakliye hizmeti, tecrübe ile birleşerek kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Kırgızistan ile Türkiye arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat, lojistik hizmetleri aracılığıyla yapılmaktadır. Yoğun bir ticaretin gerçekleştiği düşünüldüğünde ise Kırgızistan nakliye hizmetine olan yoğun talep [...]
Hizmet Ülkeleri

Özbekistan Nakliye

YLC LOJİSTİK olarak Özbekistan nakliye hizmeti ile beraber birçok farklı ülkeye nakliye hizmeti verilmektedir. Taşımacılık sektöründe tecrübeli ve uzman ekibiyle faaliyet gösteren firmamız, farklı taşımacılık türleri için müşteri memnuniyeti yüksek hizmetler sunmaktadır. Türkiye ile sıkı bir ticari ilişkisi bulunan Özbekistan, mesafenin uzak olmasından dolayı yük taşımacılığının zorlu olduğu bir ülkedir. Fakat firmamızın geniş araç ağı, [...]
Hizmet Ülkeleri

Kazakistan Nakliye

Kazakistan nakliye hizmeti, YLC Lojistik tarafından yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir hizmetimizdir. Rota olarak farklı alternatifleri içeren bu nakliye hizmeti, iki ülke arasındaki ithalat ve ihracata bağlı olarak yoğun talep görebilmektedir. Kazakistan ile Türkiye arasındaki mesafenin uzak olması, bu hizmetin sağlanmasının zorlukları arasında yer almaktadır. Karayolu taşımacılığın tercihi noktasında çok sayıda zorlukla karşılaşılan bu nakliyede [...]
Hizmet Ülkeleri

Rusya Nakliye

YLC Lojistik, Rusya nakliye hizmeti de dâhil olmak üzere karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığında birçok ülkeye hizmet vermektedir. İthalat ve ihracat nakliyeleri için Rusya ile yoğun bir taşımacılık trafiği oluşurken; bu talebin karşılanmasına YLC Lojistik olarak öncülük etmekteyiz. Rusya’nın Türkiye’ye çok uzak olmaması ve sıkı bir ticari ilişkinin olması sayesinde düzenli olarak yük taşımacılığı yapılmaktadır. [...]
Hizmet Ülkeleri

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan nakliye hizmeti, YLC Lojistik tarafından kendi bünyesindeki araçlarla ve uzman ekibiyle verilmektedir. Komple nakliye hizmetine ek olarak parsiyel nakliye hizmeti de sunulurken; ağırlıklı olarak karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Ülkelerin birbirine yakın olmasına ek olarak kardeş ülke olarak isimlendirilmesi, iki ülke arasındaki ticaretin yoğun olmasını sağlamaktadır. Azerbaycan ile ağır sanayi ürünleri alışverişi olmasına ek olarak [...]
Hizmet Ülkeleri

Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye YLC TRANS LOJİSTİK, Gürcistan nakliye hizmetini tecrübesi ve profesyonel ekibiyle birlikte kalite bir şekilde sunmaktadır. Piyasanın Gürcistan nakliye talebinin karşılanmasında da önemli bir rolü üstlenmektedir. Ylc Lojistik Gürcistan nakliye hizmeti için her hafta düzenli olarak araçlar taşımacılık yapıyor. Bu sayede yük teslimatı yapacakların planlaması rahat olmaktadır. Gürcistan ile ülkemiz arasında ticari anlamda yoğun [...]
Gürcistan Taşımacılık, Hizmet Ülkeleri, Parsiyel